Du Store Alpakka

Posesalg - DSA - Alpakka Forte 10stk

Legg i ønskelisten
FRA 1090,-
Logg inn og tjen 1090 poeng når du kjøper dette produktet.
Ikke medlem ennå? Bli medlem gratis i dag og start opptjeningen!
Dale - Alpakka Forte har skiftet navn til DSA - Alpakka forte. I en overgangsperiode kan... les mer
701 - LATTE BEIGE MELERT Partinr:
- +
Total sum:
FRA 1090,-
Hvis du vil ha et spesifikt partinummer kan du velge det her
Vis partinummer
Partinummer (*valgfri):
Informasjon

Dale - Alpakka Forte har skiftet navn til DSA - Alpakka forte. I en overgangsperiode kan du derfor oppleve å motta nøster med både gammel og ny banderole. Garnet er det samme, det er kun banderolen og merkenavnet som er endret.

Alpakka Forte
 er et forsterket alpakkagarn i 80% Alpakka og 20% Nylon som kommer i fine, melerte fargetoner. Garnet er like mykt og behagelig som ren alpakka, og fargene blir spesielt vakre i alpakkafiber. Vi anbfaler Alpakka Forte til både gensere, jakker og skjørt, og det er nydelig til fint tilbehør, samt tynnere sokker og strømper. Garnet er selvsagt til barneklær som skal tåle røff bruk og slitasje.

Fiberinnhold: 80% alpakka og 20% nylon
Vekt og løpelengde: 50 gram = ca 133 meter
Strikkefasthet:
26-27 masker på pinne nr. 2,5 - 3 = 10 cm
25 masker på pinne nr. 3,5 = 10 cm
Anbefalt pinnestørrelser: 2,5 - 3,5
Made in: Peru

VASKEINSTRUKSER
Ullprogram 30°C
Vrenges før vask
Bruk vaskemiddel for ull/silke
Bruk ikke skyllemiddel
Tørkes flatt

Vi minner om at fargene du ser her kan avvike noe avhengig av skjermtype, på samme måte som garnpartier ofte avviker i noen grad fra fargebad til fargebad.

Anmeldelser
Copyright ® 2026 All rights reserved Levert av frontsoftware.no